Osvědčená pomoc z přírody

​ My všichni máme naše negativní myšlenky. Je tu neodbytný, depresivní pocit, který mnozí z nás zažívají v pondělí ráno.

Cítíme nervozitu a úzkost úzkost, před veřejným vystoupením nebo zkouškou. A je to pocit strachu, když jdete k zubaři? Potřebujete se vyrovnat se změnou v zaměstnání? Prožíváte rozchod s partnerem? Pro mnohé z nás je velice těžké se s těmito pocity až neúnosné tíhy, vyrovnat. Ale co byste řekli, kdyby existoval přirozený způsob, jak uklidnit tyto emoce?

Přesně to dělají Bachovy esence. Bachovy květové esence jsou vyrobeny z podstaty divokých květin. Existuje 38 různých typů, a každý reaguje na konkrétní negativní emoce. Bach květové esence následují filozofii, že zdravá mysl vytváří zdravé tělo. Je dokázáno, že naše emoce působí na náš imunitní systém - ukazuje vztah mezi emocionálním a fyzickým zdravím. Ale Bachovy květové esence nejsou nedávným objevem.

Vyvinuli je ve třicátých letech anglický lékař Dr. Edward Bach. Doktor Bach byl známý patolog, imunolog a bakteriolog.

Jak fungují

Bachova terapie pracuje tím, že léčí specifickou osobnostní vlastnost, nebo emoční stav, spíše než hojení fyzického příznaku nebo stavu. To znamená například, že nenajdete Bachův lék na astma. Ale můžeme zjistit, že to může být stres, který způsobuje váše astma, pak existují Bachovy esence, které vám mohou pomoci. Klíčem k použití Bachových prostředků je přemýšlet o sobě jako o osobě a jak se cítíte, co momentálně prožíváte.

Můžete užívat Bachovy esence individuálně pro specifické emoce, nebo je kombinovat tak, aby odpovídaly způsobu, jakým se cítíte.

Proto esence , mohou být velmi účinné i při léčbě živé tkáně.

Jak Bachovy esence užívat?
Do lahvičky o 30ml namíchejte zvolené ORIGINAL BACH®VY ESENCE. Můžete použít až 7 jednotlivých esencí. Přidejte pramenitou vodu, případně konzervant. Podávejte 4 kapky čtyřikrát denně nebo tak často, jak je potřeba. Můžete dávkovat i do misky s vodou, na piškot nebo do krmné dávky. Nejlepší výsledky má dávkování přímo na sliznici pod jazyk zvířete. Po několika dávkách byste měli vidět změnu v emocionálním uspořádání zvířete. Pokud ani po vypotřebování lahvičky nevidíte vůbec žádnou změnu, doporučujeme změnit některé esence.
Někteří lidé je používají k léčení modřin nebo kožních stavů. Bachovy květové esences jsou bezpečné pro děti a těhotné ženy, je známo, že prospívají i rodinným mazlíčkům. ​

Ceník

​ - osobní konzultace 30 - 60 min včetně namixované esence 30 ml ...... 500 Kč
- konzultace po mejlu včetně namixované esence 30 ml................. 400 Kč + poštovné 50 Kč (pouze při platbou předem)
- 2 čenové rodiny + 2 namixované lahvičky á 30 ml.................... 700 Kč
- Člověk + domácí mazlíček v případě terapie obou + 2x namixovaná lahvička ... 700 Kč
- konzultace v průběhu terapie 30 min ............................... 150 Kč (včetně namixované lahvičky 350 Kč)
- samotná namixovaná lahvička 30 ml (může být i dle vašeho výběru bez záruky) ... 200 Kč ​