BACHOVY ESENCE PRO ZVÍŘATA

Existují miliony domácích zvířat, která trpí emocionálními problémy, což může být příčinou jejich negativního chování.

Advantages

  • 1
    ORIGINAL BACH®VY ESENCE pomáhají i domácím zvířatům dosáhnout emocionálního stavu rovnováhy. Před podáním esencí je však důležité vyloučit jakékoli fyzické onemocnění, které může být příčinou negativního chování vašeho mazlíčka. Nechte své zvíře zkontrolovat u svého veterináře, abyste potvrdili, že zvíře je v dobrém zdravotním stavu. Například příčinou náhlého agresivního chování může být i mozkový nádor, nebo bolest z jakýchkoli příčin. Jakmile víte, že vaše zvíře je v dobrém zdravotním stavu, je třeba zjistitdůvod jejich chování. Je to proto, že se cítí úzkostliví, nervózní, nebo je to na vrozeném temperamentu plemene? ORIGINAL BACH®VY ESENCE vám pomohou s emocionálními stavy vašeho zvířete.

  • 2
    Jakmile zjistíte, co způsobuje strach, agresi nervozitu, podrážděnost nebo naopak přílišné nadšení, nezkrotitelný temperament, vašeho domácího mazlíčka, vyberte správnoé BACH®VY ESENCE, které pomohou odstranit problém. Vezměte prosím na vědomí, že je důležité zaměřit se na daný problém, a ne na výsledek, který chcete.
  • 3
    Do lahvičky o 30ml namíchejte zvolené ORIGINAL BACH®VY ESENCE. Můžete použít až 7 jednotlivých esencí. Přidejte pramenitou vodu, případně konzervant. Podávejte 4 kapky čtyřikrát denně nebo tak často, jak je potřeba. Můžete dávkovat i do misky s vodou, na piškot nebo do krmné dávky. Nejlepší výsledky má dávkování přímo na sliznici pod jazyk zvířete. Zvířatům, které se brání manipulaci je možné potřít esencí tlapky nebo vnitřek ucha. Po několika dávkách byste měli vidět změnu v emocionálním uspořádání zvířete. Pokud ani po vypotřebování lahvičky nevidíte vůbec žádnou změnu, doporučujeme změnit některé esence.

Bachovy esence pomáhají i zvířatům

POMOZTE SVÉMU MAZLÍČKOVI

Zvířata mají také pocity. Podle výzkumu existují miliony domácích mazlíčků, které trpí emocionálními problémy, což může mít za následek negativní chování ve vašem zvířeti. Domácí mazlíčci, konkrétně psi, trpí úzkostnou separací. Jiné domácí zvířata mohou trpět neustálým strachem z lidí a jiných zvířat. Někdy se stačí vzít vaše milované zvíře k veterináři stačit k vyvolání negativních pocitů.

V minulosti se mnozí lidé obrátili na farmaceutické léky, aby pomohli s komplexními emocionálními problémy svých mazlíčků, ale stále více lidí upřednostňuje alternativní přirozená řešení, která jim pomohou uklidnit své domácí mazlíčky.

Nejčastěji používaný přípravek pro domácí mazlíčky je Krizová esence (Rescue Remedy), která se velmi úspěšně používá na zvířatech, která zažila trauma, mají strach z bouřek a ohňostroje, nemají rádi návštěvy veterináře apod. Majitelé psů zaznamenali úspěch při použití Krizové esence u psů se záchvaty.

Kromě krizové esence je celkem 38 Bachových květových esencí, které v kombinaci pomáhají všem emocionálním nerovnováhám od strachu, hyperaktivity, žárlivosti, nadměrné ochranné, majetkové agresivity, separační úzkosti, ztráty sebevědomí, neschopnost učit se a další.

Tereza Kohoutová:

Super, super, SUPER! Po 14 dnech podávání bachovek, jsem viděla u své vystresované a agresivní fenky zklidnění. Mirka se zajímá o minulost pejska a kapky míchá na míru. Jsem nadšená a s Orion jenom doporučujeme.
Tereza

„ Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. „

Jessica Priston, USA